Zapamiętamy ten dzień jako szczególnie radosny. Śmiało można powiedzieć, że wypełniony był wszystkimi urokami, barwami i smakami dzieciństwa.

Przez wielu uczestników był bardzo wyczekiwany ze względu na zapowiadaną wycieczką do Term w Cieplicach. Po kilku dniach ciężkich upałów szaleństwa w aqua parku były oczekiwanym wytchnieniem, a także doskonałą formą relaksu i odreagowania. Po raz kolejny okazało się, że ciepłe źródełka, zabawy w basenach i na wymyślnych zjeżdżalniach, sprawiają dzieciakom ogromną frajdę i są doskonałym sposobem na aktywne i radosne spędzenie czasu.

Po tym najważniejszym punkcie dnia przeszliśmy przez uzdrowiskowy park by zobaczyć cieplicki deptak i rozkoszować się smakiem fantastycznych lodów w lodziarni słynącej z najwspanialszych w okolicy zimnych deserów.

Po południu – tym razem także dla gości z zewnątrz wystawiliśmy nasz spektakl o Kunegundzie i cieszyliśmy się z bardzo pozytywnego odbioru i reakcji publiczności.

Wieczorem dla uporządkowania emocji i wrażeń z wczorajszego wieczoru pan Piotr przygotował prezentację dydaktyczną dotyczącą sytuacji ukąszenia i ugryzienia oraz reakcji na te okoliczności. Analiza tych wydarzeń, a także naszych zachowań została przełożona na ciekawe rysunki. Upewniło to nas w przekonaniu, że dzieci poradzą sobie w sytuacjach gdy natura zaskakuje.

Zwieńczeniem dnia była dyskoteka, mimo tylu wrażeń wszyscy byliśmy tak spragnieni tańca i ruchu, że rozpoczęliśmy nasze szaleństwa przed włączeniem muzyki.  Zwłaszcza dziewczęta dużo czasu poświęciły przygotowaniu swoich strojów, ale wszyscy mieliśmy poczucie dobrej zabawy i intensywnie przeżytego dnia.

Ps. Jeszcze dwa dni przygód przed nami.